Žádost o zaměstnání

Životopis

Sdělením výše uvedených dat adresovaných společnosti BENEKOVterm s.r.o, IČ: 25839811, se sídlem Masarykova 402, Horní Benešov 793 12 (dále jen „společnost“), elektronickou formou, uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, a dalšími právními předpisy (dále jen „zákon“), této společnosti jako správci osobních údajů výslovný souhlas se správou, zpracováním a uchováváním v dotazu obsažených osobních údajů vztahujících se k mé osobě, a to k replikačním a editačním účelům. Tento souhlas uděluji na dobu 3 měsíců. Prohlašuji, že jsem si plně vědom/a svých práv podle zákona, zejména práva přístupu ke všem poskytnutým osobním údajům, práva na opravu osobních údajů, jakož i práva souhlas písemně odvolat. Uvědomuji si, že odvolání souhlasu se zpracováním mých osobních údajů za výše uvedeným účelem povede k vyřazení mého dotazu z databáze správce.

Benekov - firma s tradicí

Zkušenost, inovace, flexibilita, komunikace a moderní řešení šitá na míru našim zákazníkům. To je Benekov, výhradně česká firma s tradicí od roku 1949.

Nejlepší dostupné
technologie
Komplexní řešení
výroby energií
Nejlepší technické
řešení
na českém trhu
Špičkový servis
po celé ČR
Česká firma
a tradice
od roku 1949
Vlastní výzkum
a vývoj
VÍCE INFORMACÍ O NÁS

Moderní technologie Benekov

Využíváme nejmodernější technologie. Nabízíme nejlepší technické řešení na českém trhu. Máme vlastní výzkumné a vývojové středisko.

VÍCE informací
Kabely Podlaha LCD Kotel Solární panely Venkovní jednotka Vnitřní jednotka Lampa Větrná elektrárna

Kontaktujte nás

Chcete navrhnout ideální řešení?
Zajímá vás cena? Nebo se jen potřebujete na něco zeptat?
Napište nám prostřednictvím formuláře vpravo.
Nebo na mail info@benekov.com. Případně volejte 554 748 008.

zavřít

Kontaktujte nás

Pošlete nám nezávaznou poptávku.